Witam Wszystkich miłośników lotnictwa w serwisie HAWK-a
MENU
STATYSTYKI
Zapraszam do wpisu!!!

KSIĘGA GOŚCI

statystyka

INNE
HISTORIARANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony

WITAM...

      ... upalny czerwiec... wszystko było rozgrzane do czerwoności od promieni słońca... od czasu do czasu, nie wiadomo skąd pojawiał się lekki powiew powietrza, gorącego ale tak cudownie otulający mokrą twarz... dając cudowne uczucie ulgi i pewnego rodzaju nadzieję, że zaraz ten skwar przestanie dokuczać... A ja tak stałem i patrzyłem z pewnym niezrozumieniem... do czasu... kiedy nagle przede mną rozsunęły się ogromne wrota do "marzeń"... mojej pasji. Były to wrota hangaru, w którym stały piękne samoloty (Cessna, PZL-104 Wilga, An-2, Zlin, Jak) należące do aeroklubu.

      Byłem w tedy dzieckiem ale ten widok obudził i tknął we mnie marzenia Ikara... marzenia o lataniu. Był to mój pierwszy tak bliski kontakt z samolotem. Tego samego dnia leciałem PZL-104 Wilgą... było to dla mnie ogromne przeżycie i pamiętam je jakby to był wczoraj... Czułem się jak młody Ikar:) Zakochałem się!     Od tamtego dnia często bywałem na lotnisku obserwując wznoszące się w przestworza i szczęśliwie powracające samoloty. Czytałem opowiadania asów lotnictwa, sklejałem modele, które później stały dumnie na półkach... wpatrywałem się w nie godzinami... Gdy jestem na pokazach lotniczych serce mi się raduje... i dusza śpiewa widząc piękne maszyny lotnicze i słysząc przepiękny ryk ich silników.

Nie dane mi było zostać zawodowym pilotem, jednak moja pasja do lotnictwa jak widać nie uschła...

Choć od tamtego czasu minęło sporo lat wciąż spoglądam na niebo... i marze o lataniu. I latam:)...jestem pilotem wirtualnym:) (FS). Dzięki wciąż rozwijającej się możliwościom technicznym moje marzenia spełniają się. Realizm w wirtualnych przestworzach jest coraz bardziej doskonały i bliski rzeczywistości:)

Gdy tylko powracam do mojej miejscowość - Dęblina, do "gniazda orląt" odwiedzam miejsce, od którego to wszystko się zaczęło. Przechadzam się pod "Pomnik Lotnika" gdzie obok w "reprezentacyjnym rzędzie" stoją wysłużone samoloty polskiego lotnictwa wojskowego.

Portal ten jest o tematyce lotniczej i o mojej jednej z głównych pasji , którą chce się z wami podzielić i dla osób, którzy poczuli smak marzeń Ikara:).


Pragnę złożyć szczególne podziękowania mojemu koledze Darkowi K. za "dopalacze" SALUTE!

Pozdrawiam i życzę miłej lektury - "HAWK"


KONTAKT

jeśli masz jakieś pytania, lub inną sprawę do twórcy tej strony napisz!!.

webmaster
HAWK
mlasot77@o2.pl

 | 
SLIDESHOW

O SYMULATORACH
REKLAMY
Copyright 2009 by HAWK - Wszelkie prawa zastrzeżone